До нас, на Броварщину


Паріматч в Україні. Як зареєструватися

 

Букмекерська контора parimatch – один із лідерів українського ринку ставок на спорт. Це букмекер з історією, перевіреною репутацією та авторитетом серед бетторів, який був завойований ще у 90-х роках, у час зародження беттингу в Україні. Зараз Parimatch має сучасний сайт, мережу пунктів прийому ставок по всій Україні, закордонні представництва, а амбасадорами бренду є легендарні бійці Майк Тайсон і Конор Макгрегор.

До реєстрації у букмекерській конторі Париматч допускаються всі, кому виповнилося 21 років. При заповненні реєстраційної анкети новому клієнту БК Parimatch потрібно вказати свій номер телефону та адресу електронної пошти, вигадати складний пароль, а також вибрати валюту рахунку. Останній параметр змінити в майбутньому не можна і від нього залежатимуть доступні платіжні методи, тому варто відразу визначитися з головним фінансовим атрибутом вашого акаунта.

Після реєстрації нового рахунку вам необхідно заповнити всі поля з персональними даними в особистому кабінеті та верифікувати обліковий запис, надіславши копії документа, що засвідчує особу через спеціальну форму на сайті. Вхід в особистий кабінет Париматч здійснюється за номером рахунку та паролем, але як логін може виступати і номер телефону або адреса електронної пошти.


- March 22, 2023