До нас, на Броварщину


Керівництво для початківців з електронних сигарет та вейпінгу за підтримки Сигара.юа

 

Що треба знати початківцю вейперу

Ніколи ще не було найкращого моменту, щоб відмовитись від сигарет і перейти на вейпінг! У цьому короткому посібнику сайта Sigara.ua ви знайдете основи, необхідні для початку, а також безліч порад для тих, хто хоче дізнатися де можна придбати электронные сигареты в киеве.

Що таке вейпінг та електронні цигарки?

Коли ви вейпіте (або «парите», це те саме), ви використовуєте електронну сигарету (вейп) для нагрівання рідини (рідина для електронних сигарет або мікс для вейпу) до перетворення її в пар перед вдиханням.

Рідина для електронної сигарети найчастіше (але не завжди) містить нікотин. Вейпінг відтворює ефект і відчуття, що нагадують куріння сигарети або кальяну, але без характерного тютюнового диму, що викликає захворювання, пов'язані з курінням.

У чому різниця між вейпом та електронною сигаретою?

Електронна сигарета (або ще e-cigarette) була першим терміном, який використовувався для позначення пристрою, що використовується для вейпінгу. Згодом з'явився і став використовуватися термін vape (від англ. vapor — пар) чи російською просто «вейп». В даний час терміни "вейп" та "електронна сигарета" можуть використовуватися як взаємозамінні.

У кожному пристрої є акумулятор, контейнер (бак, ванна, капсула або картридж) для зберігання рідини та нагрівальна спіраль. У спіралі також є гніт, який вбирає рідину. Коли ви робите затягування або натискаєте кнопку, на спіраль подається струм, рідина нагрівається і перетворюється на пару.

Чому вейпінг краще за куріння?

Люди курять сигарети через нікотину (а також інших викликають звикання речовин, що містяться в тютюновому димі), але вмирають від диму та смол. Пар також містить нікотин, який, на думку вчених, за рівнем ризику ближчий до кави, і лише малу частину інших шкідливих елементів, що містяться у тютюновому димі у величезних кількостях.

Після численних щорічних оглядів доказів, включаючи довгострокові дослідження, такі організації, як Міністерство охорони здоров'я Великобританії (Public Health England), дійшли висновку, що електронні сигарети принаймні на 95% менш шкідливі за сигарети.

Великобританія підтверджує ефективність вейпінгу

Вчені також підрахували, що вейпінг несе лише 0,5% ризику розвитку раку від куріння, а довгострокові дослідження показали, що перехід на вейпінг може звернути назад деякі захворювання, викликані курінням. Відмінний огляд переваг вейпінгу ви знайдете у відеоролику Йоркширського онкологічного дослідження, наведеному нижче (на жаль, англійською мовою):

Види вейпів. Який підходить саме вам?

Існує безліч типів вейп-пристроїв, і вибір того з них, який задовольнить ваші потреби, може спантеличити. Крім того, між різними типами пристроїв є деякі відмінності. Найважливіше, що слід знати, — це відкриті і закриті системи.

Закриті системи, такі як RELX або JUUL, постачаються із попередньо заправленими картриджами. Вони зручні і прості у використанні, але в довгостроковій перспективі (при тривалому використанні) обходяться дорожче за відкриті системи.

У картриджі відкритих систем можна заливати рідинами самостійно. Вони дають вам можливість вибору з різних смаків, концентрацій вмісту нікотину. Незважаючи на те, що спочатку в пристрої заправка була дуже незручною, сучасні пристрої стало набагато легше заправляти. Такі вейпи економічніші у використанні, ніж закриті системи.

Багато відкритих систем поставляються зі змінними спіралями (койлами). Це ще більше знижує вартість (оскільки вам потрібно замінити тільки одну деталь) і зменшує кількість відходів. У сучасних пристроях все частіше використовуються койли, що не обслуговуються, які легко і швидко замінюються. Більше деталей про електронні цигарки в Києві шукайте на сайті https://sigara.ua


- November 08, 2021