До нас, на Броварщину


Матч «Волині» із «Зіркою» на Великдень буде безкоштовним

 

Як повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини» з посиланням на спільноту ФК «Волинь» у Мережі, футбольний клуб вирішив зробити безкоштовний вхід на стадіон «Авангард» на матч 25 туру української Прем'єр-Ліги проти кропивницької «Зірки», котрий припав якраз на Великдень.

Матч розпочнеться о 14:00.

Варто зазначити що керівництво міста нещодавно ухвалило рішення про обмеження продажу алкоголю у 200-метровій зоні поблизу стадіону «Авангард» у дні футбольних матчів. Так, за три години до початку матчу та через дві години після його закінчення продаж у закладах торгівлі та продаж на винос у закладах ресторанного господарства алкогольних та слабоалкогольних напоїв, безалкогольних напоїв та пива у скляній тарі заборонено.

Варто зазначити, що цим своїм рішенням ФК «Волинь» підтримала ініціативу футбольного клубу «Олександрія», котра продає квитки на свій матч проти «Чорноморця» на стадіоні «Ніка» за символічну ціну – одну копійку.

Додамо, що луцька команда наразі переживає не найкращі часи за період своєї футбольної діяльності. Серія прикрих невдач, що переслідують команду з осені минулого року призвели до того, що наразі «Волинь» посідає останнє 12-те місце у турнірній таблиці Прем’єр-Ліги чемпіонату України з футболу з усього лише 10-ма очками. «Зірка» із 23-ма очками посідає 9-ту сходинку.

На лучан очікує несподіваний великодній подарунок.

Лише два ці поєдинки Прем’єр-Ліги відбудуться 16 квітня.