Деякий час на місці волості був і Семиполківський район. Під час війни село
опинилося в центрі подій німецького наступу 1941 р. через Остер на Київ. На
північній околиці села проходили кровопролитні бої, про які згадується в
німецьких джерелах (П.Філіппі "Прип'ятська проблема"). Німці поховали своїх
загиблих на кладовищі, а- наших поховано в своїх окопах безіменними.
Семиполкіські перекази і перекази, записані в сусідніх селах, стверджують, що
під час татарської навали місцеві жителі вчинили запеклий опір, і "татари довго
штурмували той град".