У радянські часи хутір належав то Броварській, то Красилівській сільрадам.
Втрачено одвічний зв'язок зазимських земель. Колись у хуторі був клуб, магазин,
свій храм. Тепер лише свої могили і 186 жителів.
Край лісу і хутора невеликий монумент невідомим солдатам, які загинули 1941 р.
На ньому замість звичної зірки над братською могилою — хрест. А поряд занедбана
свята криничка.