У післявоєнні роки Требухів прославився своїми садами. Фрукти вагонами
відправляли в Росію. У 1963 р. в селі було 400 гектарів садів, великий
плодорозсадник, вирощували 100 сортів плодових дерев. Тривалий час цим садовим
господарством завідував високий професіонал і водночас ентузіаст садівництва
В.Н.- Рогач. З 1959 р. требухівс.ький колгосп "Жовтень" стає дослідно-показовим
господарством району. Його відвідують численні іноземні делегації.
Селились тут на монастирських землях, ставали монастирськими людьми.
Монастирські люди займалися, як і скрізь у ті часи в нашому краї, лісовим
промислом. Назва сільського кутка Дьогтярина є свідченням про цей промисел в
урочищі, де росли березові ліси. Монастирські промисли були тут досить значними,
бо Требухів стає одним із найбільших сіл. До монастирських людей підселяються і
козаки з хутора бориспільського сотника. Село стає монастирсько-козацьким.