Виникла на околиці села і комуна імені Київського ОПК, (обласного партійного
комітету), більшість комунарів якої були а Пухівки, Димерки, Богданівки. У
будинках жили по кілька сімей. Невдовзі комуна занепала, будинки розібрали,
перенесли до села і утворили колгосп ім. Першого Травня.
Переписні книги 1666 р. показують у селі невелике поселення – тут було 17 дворів
"пашенних людей". Козацькі двори не реєструвались, війтом села названо Трошку
Федоріва. Серед інших прізвищ — Горбач, Колісниченко, Мііценко, Онтипенко,
Овчаренко, Литвин/