У 1929 р. на зазимовських полях1 в урочищі Піски, біля лісу Клинок, вихідцями з
Зазимнього було засновано спочатку ТОЗ, а пізніше колгосп "Перемога".
Якби то була тільки дизентерія! На висоту руки на деревах у селі не залишилось
жодного листочка! Розсекречені й оприлюднені документи переконливо свідчать, що
голод було організовано штучно. Та комуністи і зараз не хочуть читати такі
документи, вірять самі своїй брехні. Скільки ж можна?!