У 1929 р. в селі створюється ТСОЗ, а пізніше колгосп. 7 розкуркулених сімей
вислано навіки за Урал, "щоб не агітували і не шкодили суцільній
колективізації". Третє Плоске за Уралом їм не судилося створити.
Із 1880 р. село стає волосним містечком з підпорядкуванням 12 сіл. У словнику
Брокгауза і Ефрона читаємо: "Семиполки — містечко Остерського повіту на
Києво-Петербурзькому шосе, поселення дотатарських часів. Є залишки високого
круглого валу і глибокого рову, а також водойми, викопаної татарами, які
приступом брали цей град. Жителів — 2733. Ярмарок — 6. Земська школа, сільська
бібліотека."